Предмет: Физика,
автор: gdudv16
Допоможіть будь ласка
Визначити індуктивність котушки, якщо при струмі 6,2 А її
магнітне поле має енергію 0,32 Дж.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Індуктивність котушки можна визначити за формулою:
L = 2 * E / I^2,
L = 2 * 0.32 Дж / (6.2 А)^2
L ≈ 0.0034 Гн
Відповідь: індуктивність котушки становить близько 0.0034 Гн.
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: babochkakom
Предмет: Геометрия,
автор: david4718
Предмет: История,
автор: asuyk
Предмет: Математика,
автор: omsk7010