Предмет: История, автор: simpson2266

Опишіть у чому полягала суть радянської пілітики коренізації.Оарактеризуйте історичних українських діячів періоду українізації. Дуже срочно

Ответы

Автор ответа: Dobryakchok
0

Ответ:Радянська політика коренізації була спрямована на зміцнення національної свідомості та розвиток культури і освіти національних меншин в межах СРСР. Ця політика передбачала приведення мови, культури та національних традицій національних меншин у відповідність з національними інтересами.

У період українізації (1920-1930 роки) активно просувалися українські національні діячі, серед яких можна виділити:

Михайло Грушевський - український історик, політик, письменник та громадський діяч. Він став першим президентом Української Академії Наук та писав праці з історії України та її культури.

Олександр Довженко - український письменник, кінорежисер та сценарист. Його твори були спрямовані на піднесення національної свідомості та пропаганду української культури.

Леся Українка - українська поетеса, драматург, перекладач та громадська діячка. Вона писала про соціальні проблеми та боротьбу українського народу за свої права та свободу.

Михайло Коцюбинський - український письменник, який створив багато творів про українську природу, історію та культуру.

Ці діячі просували українську мову та культуру в рамках радянської політики коренізації та стали символами українського національного відродження у XX столітті.,,,,,,,,,,,,,,,,

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: qwhuiis
Предмет: Химия, автор: Katja5689
Предмет: Математика, автор: arinaahmetanova476