Предмет: Физика,
автор: borakulis
Який опір спіралі електроплитки, на виготовлення якої використали 25м ніхромового дроту перерізом 1мм2? Питомий опір ніхрому1,1 Ом·мм2/м.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Дано:
l=25 м;
S=1 мм^2;
р=1,1 Ом*мм^2/м.
Знайти R.
Рішення.
R=p*l/S=1,1*25/1=27,5 Ом.
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир,
автор: dashgenshi
Предмет: Химия,
автор: stedoff173
Предмет: Математика,
автор: selanhyachen
Предмет: Физика,
автор: ilyakotov230
Предмет: Физика,
автор: Аноним