Предмет: Химия,
автор: borodach040562
Знайти молярну масу газу якщо його густина за повітрям =2
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Молярна маса газу визначається за формулою:
M = m/n
де M - молярна маса газу (г/моль);
m - маса газу (г);
n - кількість молей газу.
Знаючи, що густина газу за повітрям (D) = 2, ми можемо знайти його молярну масу, використовуючи формулу:
D = M(газу)/M(повітря) = M(газу)/28.8
Отже, M(газу) = D * 28.8
Заміняємо виразом для D = 2:
M(газу) = 2 * 28.8 = 57.6 г/моль
Отже, молярна маса газу дорівнює 57.6 г/моль.
Похожие вопросы