Предмет: Химия, автор: vladickq

Помогите пожалуйста!!!​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: Аноним
1

Відповідь:

2.67%

Пояснення:

Дано:

m(води) = 206.2 г

m(К) = 3.9 г

Знайти:

W(КОН) -?

Рішення:

Рівняння реакції:

2 К + 2 Н2О = 2 КОН + Н2

з рівняння бачимо, що 2 моля К утворюють 2 моля КОН,

отже 3.9 г К утворять 5.6 г КОН: 3.9/39 * 56 = 5.6 г, де 39 - атомна маса калію, а 56 - молярна маса КОН

Знаходимо масу утвореного розчину:

m(розчину) = m(води) + m(К) - m(Н2)

Масу водню, що виділився знаходимо, враховуючи, що 2 моля К утворюють 1 моль Н2: m(Н2) = 3.9/39/2 * 2 = 0.1 г

отже m(розчину) = 206.2 + 3.9 - 0.1 = 210

W(КОН) = m(КОН)/m(розчину) * 100 = 5.6/210 * 100 = 2.67%

Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: asanovsasha
Предмет: Геометрия, автор: Аноним