Предмет: Физика, автор: kardashov376

Людина перебуває в ліфті, що рухається з прискоренням 0,9 м/с2, напрямленим униз. Якою є маса людини, якщо вона тисне на підлогу ліфта із силою 490Н. Прискорення вільного падіння g=10 м/с2.

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
1

Ответ: 53,85кг

Объяснение:

Дано:

а=0,9м/с²

g=10м/с²

F=490Н

---------------

m-?

При движении лифта вниз, сила тяжести тела равна:

F=m*(g-a), где:

m-сила тяжести тела;

g-ускорение свободного падения;

а-ускорение движения лифта.

Отсюда:

m=F/(g-a)=490*(10-0,9)=53,85кг

Похожие вопросы