Предмет: Физика,
автор: Аноним
Яка висота стовпа гасу в посудині, якщо гідростатичний тиск на дні посудини дорівнює 900 Па ? ( густина гасу ρ = 800 кг / м³ ).
ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Висота стовпа газу в посудині залежить від гідростатичного тиску та густини газу. Ми можемо використати формулу гідростатичного тиску:
P = ρgh,
де P - гідростатичний тиск, ρ - густина газу, g - прискорення вільного падіння (приблизно 9.81 м/с²), h - висота стовпа газу.
Ми можемо перетворити цю формулу на вираз для h:
h = P / (ρg)
Підставляючи дані, отримуємо:
h = 900 Па / (800 кг/м³ * 9.81 м/с²) ≈ 0.115 м
Отже, висота стовпа гасу в посудині дорівнює приблизно 0.115 метра.
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: dmitrijpozikun
Предмет: Литература,
автор: bolatbekkyzydilyara3
Предмет: Физика,
автор: yorfatmer
Предмет: Литература,
автор: b228aymax
Предмет: Литература,
автор: firsova78