Предмет: Химия,
автор: youi5517
ТЕРМІНОВО БУДЬ ЛАСКА!
Визначте масу міді, яку відновить із купрум (II) оксиду водень, який виділився в результаті реакції алюмінію масою 5,4 г із сульфатною кислотою.
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Відповідь у поясненні.
Объяснение:
Найпростіше спочатку знайти молекулярну масу CuO і скласти рівняння хімічної реакції:
CuO + H2 → Cu + H2O
Молекулярна маса CuO = маса Cu + маса О = 63,55 г/моль + 15,99 г/моль = 79,54 г/моль
Тепер можна використовувати закон збереження маси:
Маса CuO = Маса Cu
Маса Cu = маса Al = 5,4 г (закон збереження маси)
Тому, маса CuO = 5,4 г.
Тепер можна обчислити масу Cu, яка буде синтезована:
Маса Cu = Маса CuO = 5,4 г
Таким чином, маса міді, яку відновить водень із CuO, дорівнює 5,4 г.
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: mahad4950
Предмет: Информатика,
автор: reymelll
Предмет: Математика,
автор: kempel916
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: semakinegor79