Предмет: Физика, автор: polinalopiko216

потужність двигуна авто 30 кВт. За якій час він виконае роботу 900кДж?

Ответы

Автор ответа: tarasnaugolnyk
1

A = 900 кДж = 900000 Дж

N = 30 кВт = 30000 Вт

_____________________

t - ?

Розв'язання

N = A/t звідси t = A/N

t= 900000/30000

t=30с

Відповідь:Двигун виконає роботу 900кДж за 30 секунд.

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: hinkiz