Предмет: Физика,
автор: polinalopiko216
яку роботу потрібно виконати,щоб підняти тіло масою 3 кг на висоту 60 см?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
W = mgh
W = 3 кг * 9,8 м/с^2 * 0,6 м = 17,64 Дж
Ответ: 17,64 Дж
Автор ответа:
1
Ответ:
Робота, необхідна для підняття тіла, може бути визначена за формулою:
W = mgh,
де m - маса тіла (в кілограмах), g - прискорення вільного падіння (приблизно 9,8 м/с² на поверхні Землі), h - висота підйому (в метрах).
У даному випадку, маса тіла m = 3 кг, g = 9,8 м/с² та h = 0,6 м (60 см).
Отже, необхідна робота:
W = mgh = 3 кг * 9,8 м/с² * 0,6 м = 17,64 Дж.
Отже, для підняття тіла масою 3 кг на висоту 60 см необхідно виконати роботу 17,64 Дж.
razanine878:
Ну да.
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: pastushakn2605
Предмет: Русский язык,
автор: ishakovadinara59
Предмет: Математика,
автор: azardurzan
Предмет: География,
автор: nodirakhakimova1985
Предмет: Литература,
автор: kamilakudobaeva