Предмет: Физика, автор: ilomy

Загальна напруга на ділянці кола 72 В. Ділянка кола містить два
послідовно з’єднаних резистора, опір одного з них 650 Ом. Знайдіть опір
іншого резистора, якщо відомо що сила струму в ньому 80мА

Ответы

Автор ответа: svjatoslawnechipor65
0

Ответ:

Дано:

U=72 B.

R1=650 Ом.

І=80*10^-3 А.

Знайти R2.

Рішення.

І=U/(R1+R2), тоді R1+R2=U/I, звідси R2=U/I-R1=72/80*(10^-3)-650=900-650=250 Ом.

Объяснение:


ilomy: списано
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: golikovsasa215
Предмет: Русский язык, автор: khussainovaamina