Предмет: Физика, автор: sugar4iklol

Полностью расписать! Даю вкусно баллов
При перенесенні 240 Кл електрики з однієї точки електричного кола в іншу за 16хв виконана робота 1200 Дж. Визначити напругу і силу струму в колі.

Ответы

Автор ответа: mykytakhajkonen
0

Ответ:

A=qU

U=A/q

U=1 200/240=5 (B)

I=q/t

I=240/960=0,25 (A)

Объяснение:

має бути так якщо не помиляюся, якщо що буду радик якщо виправиш ;)

Похожие вопросы