Предмет: Литература, автор: konstantinova7408

написати твір на тему" тема родинних стосунків у романі У.Старка Диваки і зануди"​

Ответы

Автор ответа: angelinaaaaaaa597
0

Ответ:

«Тема родинних стосунків у романі У. Старка « Диваки і зануди».

У романі автор задіває багато для нашого часу сімейних питань.

мама зв’язалась із занудою Інґве, який не подобається Симоні. Вона не хотіла розділяти мамину любов із цим занудою. Симона незабаром переводилася у нову школу, тому Інґве дав дівчинці гроші на одяг.

Аби не підвергнути себе насмішкам та глузуванням, Симона купила у таємниці від родини чоловічий одяг, щоб прокинутися у школі хлопцем. Чи це не може свідчити про те, що Симона боїться розповідати мамі свої переживання? Боїться, що вона її буде висміювати або також глузувати зі своєї доньки.

Єдиний, хто знає про секрет Симони - її дід Іван ( батько Ольги). Він втік з лікарні до родини і тепер сидіти постійно у хаті, тому Іван не міг не помітити дивне у поведінці своєї онуки. І він дійсно її підтримує:

"Яка ти дурненька, — так само пошепки відповів дідусь. — Знаєш, якщо хтось і створив увесь цей дивовижний світ із сонцями, равликами, квітами й людьми, то, напевно, не якийсь там зануда". Інґве теж починав запідозрювати Симону у "зміні образу". Але він був повністю був у цьому упевненний, коли побачив свою падчірку у чоловічому одязі разом із Катті (однокласницею) . Але він не розповів про це Ользі, щоб вона не розчапувалась, бо він їй довіряв. Не такий він і хануда...

Але на диво, мама підтримала Симону і дала їй знати, що вона може не боятися ділитися зі своїми переживаннями. Нажаль, не усі мають добрі стосунки з батьками і це дуже псує і травмує нове покоління. Хочеться вірити, що ми зможемо цього уникнути і стати дорогими батьками!

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: Аноним
Предмет: Окружающий мир, автор: Аноним
Ааа помогите меня училка убьет!!


Існує легенда про Архімеда та царя Гієрона (царя грецького міста Сіракузи, у якому жив науковець). Одного разу Гієрон замовив ювеліру виготовити корону зі злитка золота. Ювелір виконав завдання, проте в Гієрона були сумніви щодо чесності ювеліра. Цар запідозрив, що той украв частину золота, а замість украденого додав стільки ж срібла. Гієрон доручив Архімедові дізнатися: злодій ювелір чи ні. Архімед тривалий час міркував, адже маса корони була така сама, як і виданого ювелірові злитка золота, а за зовнішнім виглядом наявність домішок срібла визначити неможливо. Одного разу, занурюючись у ванну з водою, Архімед звернув увагу, як змінюється рівень води в ній. У цей момент його осяяла ідея, і з вигуком «Еврика!», що грецькою означає «знайшов», Архімед вибіг із купальні і згодом довів Гієронові шахрайство ювеліра. За матеріалом § 4 визначте, що саме «знайшов» Архімед у купальні. Як він довів шахрайство ювеліра?​
Предмет: Музыка, автор: vezzak