Предмет: Физика,
автор: dolcemilk96
з якою силою тисне на дно посудини шар води товщиною 25 см , якщо площа дна посудини 8 дм²?
ТЕРМІНОВО ДОПОМОЖІТЬ ДАЮ КОРОНУ ТА БАГАТО БАЛІВ
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Дано:
d=25 см;
S=8 дм^2=800 см^2.
Знайти F.
F=m*g, де m-маса води; g-прискорення вільного падіння, табличне значення, g=9,8 м/с^2;
m=p*V, де р-густина води, табличне значення, р=1000 кг/м^3, V-об'єм води.
V=S*d=800*25=2000 см^3=0,02 м^3., Тоді маса води дорівнює:
m=1000*0,02=20 кг.
Тоді F=20*9,8=196 Н.
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: pomina814
Предмет: Математика,
автор: ariwulja
Предмет: Математика,
автор: pavlikkolchin9
Предмет: Русский язык,
автор: rymarevaksenia9
Предмет: Литература,
автор: xImDeroZz