Предмет: Физика, автор: pynzarlarissa

Дано:
U=200B
f=50Гц
R=6 Om
L=63,7Mгн
Знайти I,U2,U2,S,cos4,P,Q2

Ответы

Автор ответа: akaofficial2008
0

Ответ:

Для розв'язання цієї задачі, ми можемо скористатися формулами для розрахунку струму, напруги, потужності та реактивної потужності в AC колі з активним опором та індуктивністю:

І = U / Z

Z = sqrt(R^2 + Xl^2)

Xl = 2 * pi * f * L

U2 = I * Z

S = U * I

cosφ = P / S

Q2 = sqrt(S^2 - P^2)

де

U = 200 В - напруга в колі

f = 50 Гц - частота

R = 6 Ом - активний опір

L = 63,7 мГн - індуктивність

Обчислення:

Xl = 2 * pi * f * L = 2 * 3.14 * 50 * 0.0637 = 20.07 Ом - реактивний опір індуктивності.

Z = sqrt(R^2 + Xl^2) = sqrt(6^2 + 20.07^2) = 21.07 Ом - імпеданс кола.

І = U / Z = 200 / 21.07 = 9.49 А - струм в колі.

U2 = I * Z = 9.49 * 21.07 = 200 В - напруга на імпедансі.

S = U * I = 200 * 9.49 = 1898 ВА - повна потужність кола.

cosφ = P / S, де P - активна потужність, тому:

P = S * cosφ = 1898 * cos(4) = 1877 Вт - активна потужність.

Q2 = sqrt(S^2 - P^2) = sqrt(1898^2 - 1877^2) = 424 ВАр - реактивна потужність.

Отже,

I = 9.49 А

U2 = 200 В

S = 1898 ВА

cosφ = 0.994

P = 1877 Вт

Q2 = 424 ВАр

Похожие вопросы
Предмет: Немецкий язык, автор: kristinatserkovna28
Предмет: Биология, автор: zoneplay306