Предмет: Химия,
автор: akuzmik265
10.Обчисліть масову частку кожного елемента в речовинах :
NaHCO3, , Ba(OH)2срочноооо
akuzmik265:
Ти би ще би завтра написала
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Для NaHCO3:
Молярна маса NaHCO3 дорівнює 23 + 1 + 12 + 16 * 3 = 84 г/моль
Масова частка Na дорівнює (23/84) * 100% = 27.38%
Масова частка H дорівнює (1/84) * 100% = 1.19%
Масова частка C дорівнює (12/84) * 100% = 14.29%
Масова частка O дорівнює (48/84) * 100% = 57.14%
Для Ba(OH)2:
Молярна маса Ba(OH)2 дорівнює 137.33 + 16 * 2 + 1 * 2 = 171.33 г/моль
Масова частка Ba дорівнює (137.33/171.33) * 100% = 80.15%
Масова частка O дорівнює (32/171.33) * 100% = 18.68%
Масова частка H дорівнює (2/171.33) * 100% = 1.17%
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: maksimcerednicenko85
Предмет: Українська мова,
автор: gacha464f
Предмет: Математика,
автор: sashkamishka2010
Предмет: Математика,
автор: dayanasultan
Предмет: Математика,
автор: zanna28