Предмет: Физика,
автор: kata85355
Допоможіть будь ласка!!!
Автомобіль рухаючись рівноприскорено.
Знайдіть швидкість автомобіля через 3 секунди після початку руху, якщо його прискорення рівне 4 м/с^2
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Щоб знайти швидкість автомобіля через 3 секунди після початку руху, необхідно знати його початкову швидкість та збільшення швидкості за кожну секунду.
Оскільки автомобіль рухається рівноприскорено, його швидкість збільшується на однакову величину за кожну секунду. Таким чином, збільшення швидкості за одну секунду дорівнює прискоренню:
a = 4 м/с²
Тому, за три секунди швидкість автомобіля збільшиться на 4 м/с² * 3 с = 12 м/с.
Отже, швидкість автомобіля через 3 секунди після початку руху дорівнює:
v = v0 + at,
де v0 - початкова швидкість (відсутня в даному завданні), a - прискорення, t - час.
v = 0 + 4 м/с² * 3 с = 12 м/с
Тому, швидкість автомобіля через 3 секунди після початку руху дорівнює 12 м/с.
IUV:
зростає покоління паразитів - яке навчилось користуватись chat gpt і копіює звідти відповіді. коли ти станеш хірургом чи конструктором тобі chat gpt також допоможе робити операцію чи якесь креслення ? ні ? навички красти чужий інтелектуальний труд і видавати за свій можуть стати в нагоді якщо бажаєш стати шахраєм, пройдисвітом.
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: dimentrroblox10
Предмет: Химия,
автор: jakypbekova1972
Предмет: Українська література,
автор: 1204vitaliksemenuk
Предмет: Математика,
автор: gamer456simpson
Предмет: Английский язык,
автор: dedilya1971