Предмет: Физика,
автор: melioraspero12
Срочнооооооо!
Визначити період і частоту вільних електромагнітних коливань у контурі, що складається з конденсатора ємністю 250 пФ і котушки з індуктивністю 40 МкГн.
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
C=250 пФ = 2.5•10^10 ф
L=40 мкГн 4•10^-5 ф
T= 2n √(LC) = 2•3.14√(2.5•10^-10•4•10^-5) = 6.28•10^-7 с- период собственных колебаний контура
f = 1/T = 1/6.28•10^-7 = 1592357 Гц = 1.592 МГц-частота собственных колебаний контура
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: Аноним
Предмет: Английский язык,
автор: Rygdhj
Предмет: Математика,
автор: mashasulimova2012
Предмет: История,
автор: aaaaaaaaaffffaaa
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: derr1975