Предмет: Литература, автор: diateteruck

зовнішність, риси характеру,який метод використовує у роботі, освіта Міс Марпл(детектив) ДАЮ 50 БАЛОВ!!!!​

Ответы

Автор ответа: hypefaq
1

Міс Марпл - це персонаж багатьох детективних романів письменниці Агати Крісті. Вона описується як старенька жінка з невисоким зростом та сивим волоссям.

Щодо характеру, Міс Марпл описується як витончена, досконала леді, яка має великий життєвий досвід та розум. Вона завжди дбайлива та уважна до людей, доброзичлива, проте в той же час вона може бути і витонченою та рішучою, коли потрібно діяти.

У своїй роботі Міс Марпл використовує метод спостереження та аналізу. Вона дуже уважно слухає людей, спостерігає за їх поведінкою, розглядає деталі та знаходить зв'язки між ними. Вона добре розуміє людську природу та має відчуття людських слабкостей, що дозволяє їй знайти вірний шлях до розв'язання складної справи.

Щодо освіти, відомо, що Міс Марпл отримала досить високу освіту, в тому числі в галузі психології. Вона була дуже розумною та допитливою людиною, яка завжди бажала навчатися та розвиватися.

Автор ответа: violettaurkova
1

Ответ:

Міс Марпл - це літературний персонаж, створений британською письменницею Аґатою Крісті. Вона є відомою детективом і розв'язує складні кримінальні справи, використовуючи свій гострий розум і спостережливість. Нижче наведено деякі особливості її зовнішності, рис характеру, методів роботи та освіти:

Зовнішність:

Міс Марпл описується як старенька леді з білими волоссям та рожевими щоками. Вона завжди одягнена в довге чорне плаття та має привабливий вигляд.

Риси характеру:

Міс Марпл є витонченою, ввічливою та доброзичливою особою. Вона дуже спостережлива та має гострий розум. Вона завжди дбає про інших та готова допомогти їм, коли це потрібно. Міс Марпл має неймовірну інтуїцію та вміє бачити деталі, які можуть здатися незначними, але, насправді, важливі для розкриття справи.

Методи роботи:

Міс Марпл використовує метод спостереження та аналізу деталей, який дозволяє їй знаходити зв'язки та розв'язувати кримінальні справи. Вона також часто знаходить спільні риси між різними справами та використовує цю інформацію для розуміння психології злочинців.

Освіта:

Міс Марпл навчалася в школі для дівчат і потім пройшла курси навчання для медсестер. Вона не мала професійної освіти, але набула значного досвіду та знань, досліджуючи кримінальні справи та спостерігаючи за людьми.

Важлив

ЗДЕЛАЙ ПОЖАЛУЙСТА ЛУЧШИЙ ОТВЕТ

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: Аноним
Предмет: Химия, автор: sashalevitska10
Предмет: Русский язык, автор: Dali89
Тест №1. 1. Буква –О- пишется в слове 1)трещ...тка 2)пож...г дом 3) кумач...вый 4) мальч...нка 5) запрещ...н 2. Согласная буква пропущена в слове 1) чу...ствовать 2) кор...дор 3) мас...а 4) доблес...ный 5) кол...егиальный 3. Буква –И- пишется в слове 1) пр...амбула 2) умел...ц 3) банк обезденеж...л 4) пр...вилегия 5) пр...мыкание 4. Буква –Е- пишется в слове 1) ум...реть 2) прим...риться 3) св...тает 4) п...лена 5) п...кантный 5. Буква –А- пишется в слове 1) п...норама 2) оз...рить 3) хр...нить 4) пол...жение 5) к...рзина 6. –НН- пишется во вс6ех словах ряда 1) скошен...ый, продуман...ый 2) письма написан...ы, стран...ик 3) тяжело ранен...ый, подвержен...ый 4) куплен...ый, дистиллирован...ый 5) гуси...ый, современ...ый 7.Слитно пишется: 1) (научно)технический 2) (во)избежание неприятностей 3)(древне)русский 4) сыт, (по)тому и спокоен 5) буд(то) 8.Тире на месте пропуска ставится в предложении 1) Твой отец был мужик, мой __аптекарь. 2) Понедельник___это актерское воскресенье. 3) Ничто не шевелилось__ни одна травка внизу, ни один лист на верхней ветке дерева. 4) Услышал он то же самое, что и вчера___переливчатый, нежный, как будто звенящий голос. 5)Отойти в сторону в этой ситуации___значит все хорошо продумать, 9. Лексическое значение слово указано неверно в примере 1) Референдум – совещательный орган. 2) Сноб – специалист в области древних цивилизаций. 3) Кулуары – место для интимных встреч. 4) Овация – бурные аплодисменты, знаки приветствия и одобрения. 5) Недюжинный – неспособный к действию. 10. Второстепенный член необходимо обособить в предложении 1) Будем работать засучив рукава. 2) Красота исполненная ума есть необычная сила. 3) Сторожа хранители картины рассказывали, как сам Наполеон сидел несколько часов перед творением Леонардо. 4) Улыбаясь она прислушивалась к разговору в комнате. 5) В горнице Андрей увидел сидевшего на корточках Молчуна. 11. Укажите предложение с пунктуационной ошибкой: 1) Перед ночным походом ребята варили в котелке картошку, валялись в траве, и чистили винтовки, и отдыхали. 2) Сверчок поет очень громко и не обращает внимания, как на мои шаги, так и на звон чашек. 3) Все было серо, холодно и мокро: земля, и небо, и тонкая желтая трава. 4) Борис перестал бывать у Элен, ежедневно получал от нее укоризненные записки и все-таки целые дни проводил у Ростовых. 5) Люблю я бешеную младость, и тесноту, и дам обдуманный наряд.