Предмет: Химия,
автор: pon122
Обчисли масу води у якій необхідно розчинити 26 г натрій карбонату, щоб отримати розчин з масовою часткою 12,4 %.
Відповідь запиши цілим числом.
Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь: 184 г
Пояснення:
m(розчину)=26/12.4*100=209.68 г
m(води)=209.68 - 26 = 183.68 = 184 г
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: dolikolga9
Предмет: Українська мова,
автор: nastyakozumliak
Предмет: История,
автор: tolikdun2020
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Литература,
автор: jdghsk