Предмет: Физика, автор: anatoliygonchar282

Даю 100 балов срочно !!!!!!!!!!!!!!1.З вікна будинку, що знаходиться на висоті 20 м у горизонтальному напрямку було кинуто кульку. Скільки часу падала кулька? Із якою швидкістю її кинули, якщо вона упала на поверхню землі на відстані 16 м від пі д’ їзду будинку? Яка швидкість руху кульки в момент падіння? 2. Літак летить горизонтально зі швидкістю 1800 км/год на висоті 2 км. На якій відстані від корабля в морі він повинен скинути контейнер з повідомленням, щоб контейнер упав точно на корабель?​

Ответы

Автор ответа: msem6977
0

Ответ:

Ответ: 2с; 16м

Объяснение:

Дано:

h=20м

V=8м/с

---------

t-?; S-?

h=gt²/2

t=√(2h/g)=√(2*20/10)=2с

S=Vt=8*2=16м


anatoliygonchar282: тут дві задачі
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: nastyakozumliak
Предмет: Литература, автор: jdghsk