Предмет: Химия, автор: Аноним

2.1.Визначте масову частку цукру у чашці чаю, якщо маса води становить 300г, а маса цукру – 30г.
2.2.Обчисліть масу розчину солі у якому міститься 100г солі. Масова частка солі становить 15%.
2.3.Яка маса соди міститься у розчині соди масою 400 г, якщо масова частка соди становить 25%?

Ответы

Автор ответа: unezhewaoxnw6u
0

Объяснение:

2.1.Визначте масову частку цукру у чашці чаю, якщо маса води становить 300г, а маса цукру – 30г.

m(розчину)=m(цукру) + m(Н2О)

w(цукру)= m(цукру)/m(розчину) = 30/(30+300)=30/330= 0.09 (9%)

2.2.Обчисліть масу розчину солі у якому міститься 100г солі. Масова частка солі становить 15%.

w(цукру)= m(цукру)/m(розчину)= m(цукру)/(m(цукру) + m(Н2О))

m(H2O)=хг

0.15= 100/(100+х)

0.15(100+х)=100

0.15х=85

х= 567г води

m(розчину)= (m(цукру) + m(Н2О)) =100+567=667г

переверяємо:

w= 100/(100+567)= 100/667= 0.15 (15%)

2.3.Яка маса соди міститься у розчині соди масою 400 г, якщо масова частка соди становить 25%?

m(соди)= m(розчину)•w(соди)= 400×0.25=100г

Змішуємо 100г та 300г води, отримаємо 400г розчину з масовою часткою соди 25%

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: rostikliashchuk