Предмет: Химия, автор: kirabezugla88

1) Скільки атомів Феруму міститься в металі, взятому масою 168 г?​

Ответы

Автор ответа: valamondic
1

ответ:

дано:. |

v(Fe)=5моль|

__________|

знайти

N(Fe)-? |

розв'язання:

v=N/Nª->N=V•Nª

N(Fe)=5моль•6,02•10²³атомів/моль=30,1•10²³атомів

/-це означає ділити

Nª-там має (а) бути знизу

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: moznoajfon