Предмет: Физика,
автор: hannazaiets
помогите, пожалуйста!
Яку напругу слід прикласти до свинцевого дроту завдовжки 100 см, щоб сила струму в дроті дорівнювала 2 А? Площа поперечного перерізу дроту 0,2 мм2
Ответы
Автор ответа:
5
Объяснение:
Для розрахунку напруги необхідно скористатися законом Ома: U = R * I, де U - напруга, R - опір, а I - сила струму.
Опір дроту можна знайти з формули R = ρ * (l / S), де ρ - специфічний опір матеріалу, l - довжина дроту, а S - площа поперечного перерізу.
За таблицями, специфічний опір свинцю складає близько 0,13 Ом * мм2 / м. Перетворимо площу поперечного перерізу в квадратні метри: 0,2 мм2 = 0,2 * 10^(-6) м2.
Тоді опір дроту буде: R = 0,13 * (100 / 0,2 * 10^(-6)) Ом = 6 500 Ом.
Застосуємо закон Ома, щоб знайти напругу: U = R * I = 6 500 Ом * 2 А = 13 000 В.
Тому слід прикласти напругу 13 000 В до свинцевого дроту, щоб створити струм силою 2 А.
bogdansh91:
Ти єбанутий?
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: disnaklok2001
Предмет: География,
автор: cernyjn946
Предмет: Алгебра,
автор: vanya0713
Предмет: Математика,
автор: sokurekaterina989
Предмет: Русский язык,
автор: girlkumush1993