Предмет: Физика,
автор: sssonayaaa
15.22. Скільки йонів Натрію міститься в пачці кухонної солі
(NaCl) масою 500 г?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Формула кухонної солі NaCl
Молярна маса Na - 23 г/моль
Молярна маса Cl - 35,5 г/моль
Молярна маса NaCl M= 23+35,5 = 58,5 г/моль= 58,5·10⁻³ кг/моль
Знаходимо:
m = 23 * 500 / 58,5 ≈ 197 г Na = 0,197 кг
З формули:
m/M =N/Na, де Na = 6,02·10²³ 1/моль - число Авогадро
знаходимо:
N = m·Na / M = 0,197·6,02·10²³ / 58,5·10⁻³ ≈ 2·10²⁴ іонів Na
sssonayaaa:
Спасибо большое
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: olgacerkovskaa944
Предмет: Оʻzbek tili,
автор: kadirovdaler05
Предмет: Українська мова,
автор: tanjapopovich1987
Предмет: История,
автор: zlatavl121205
Предмет: Литература,
автор: muslima707