Предмет: Химия,
автор: DANIILJH
Обчисліть об'єм водню (Н2) (н.у.), необхідний для добування амоніаку (NH3) кількість 5 моль.
Відповідь необхідно вказати у вигляді цифри
ДАМ 40 БАЛОВ ТОЛЬКО СРОЧНО ПЖ
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь: 168 л
Пояснення:
рівняння реакції:
N2 + 3 H2 = 2 NH3
з рівняння хімічної реакції бачимо, що для утворення 2 молей амоніаку потрібно 3 моля водню,
отже
для утворення 5 молей амоніаку буде необхідно 7.5 моля водню:
5/2 * 3 = 7.5 моля, а відповідає об'єм водню (Н2) (н.у.) 168 л:
7.5 * 22.4 = 168 л, де 22.4 - обєм 1 моля газу за нормальних умов
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: yarhack200968
Предмет: История,
автор: Аноним
Предмет: Английский язык,
автор: Yusuftan1242
Предмет: Химия,
автор: doomsop