Предмет: Химия,
автор: antonianlianna
Визначити масу нітратної кислоти, яка міститься у 500 г розчину з масовою часткою 50 %.
Ответы
Автор ответа:
4
Дано:
m р-ну(HNO3) = 500 г
ω(HNO3) = 50%
Знайти:
m(HNO3) - ?
Розв'язання:
1) m(HNO3) = ω * m р-ну / 100% = 50% * 500 / 100% = 250 г.
Відповідь: Маса HNO3 становить 250 г.
Похожие вопросы
Предмет: География,
автор: tv84486
Предмет: Алгебра,
автор: m8666897
Предмет: Українська мова,
автор: Sasha12345609y
Предмет: Математика,
автор: vikasamoxlo
Предмет: Физика,
автор: janearjent