Предмет: Физика, автор: kolosovdima896

Через залізний дріт довжиною 10 м йде струм 2А. Яка напруга джерела струму, до якого підключений цей дріт, якщо площа поперечного перерізу дроту складає 0,4 мм²?​

Ответы

Автор ответа: Darow4ikk
2

Ответ:

0.86 В

Объяснение:

Закон Ома стверджує, що струм, що протікає через дріт, пропорційний до напруги, яка подається до дроту, та обернено пропорційна до його опору:

I = V/R,

де I - струм, V - напруга, а R - опір.

Опір дроту можна визначити за допомогою формули:

R = ρ*L/S,

де ρ - опірність матеріалу дроту (в Ом*м), L - довжина дроту (в метрах), а S - площа поперечного перерізу дроту (в метрах квадратних).

Підставляючи дані у формули, ми отримаємо:

R = ρL/S = (1.7210^-8 Ом*м)10 м / 0.410^-6 м^2 = 0.43 Ом.

Тепер, підставляючи цей опір та дані про струм, ми можемо знайти напругу:

V = I*R = 2 А * 0.43 Ом = 0.86 В.

Отже, напруга джерела струму, до якого підключений цей дріт, становить 0.86 В.

Похожие вопросы