Предмет: Литература, автор: fm7cb7tj2f

СРОЧНО ПОМОГИТЕ НАДО ЕСЕ ЗДАТЬ ДО ВОСКРЕСЕНЬЯ (7-10) Дам 70 б
Майстерність Олександра Олеся у відтворееня настрою емоцій почуттів ліричного героя

Ответы

Автор ответа: podreze33
4

Олександр Олесь - видатний український поет, прославився своїми віршами, які передають глибокі почуття і емоції його ліричного героя. Майстерність Олеся у відтворенні настрою і емоцій почуттів його героя базується на кількох основних прийомах.

По-перше, Олесь вміло використовує образи та метафори для передачі емоційного стану свого героя. У його віршах зустрічаються такі образи, як "туман", "сум", "ніч", "сутінки", які відображають почуття одинокості, туги та суму.

По-друге, Олесь звертає увагу на ритміку та мелодичність своїх віршів, що допомагає передати настрій героя. Він використовує такі ритмічні прийоми, як повторення, антитези, паралелізми, що створюють враження гармонії та співзвучності між почуттями героя та природою.

По-третє, Олесь використовує яскраву імагерію, що допомагає передати почуття та емоції його героя. Він описує природу, зміну погоди, пейзажі, звертаючи увагу на маленькі деталі, які створюють специфічний настрій у вірші.

Таким чином, майстерність Олександра Олеся у відтворенні настрою та емоцій почуттів ліричного героя базується на вдалому поєднанні образів, ритміки та імагерії, що допомагає передати глибинні почуття та емоції, які переживає його герой

Похожие вопросы
Предмет: Физика, автор: ademiermekbajeva
Предмет: Русский язык, автор: Zxcghoul3600000
Укажите типы односоставных предложений в каждом пункте и способ выражения сказуемого. Образец: В тени у высокой колонны дрожу от скрипа дверей. Определённо-личное; глагол в форме 1-го лица ед. числа. 1) Еду ли ночью по улице тёмной, бури заслушаюсь в пасмурный день... (Некрасов) 2) Отнести её вон! (Тургенев) 3) Два часа ночи. Не спится. А надо бы уснуть, чтоб завтра рука не дрожала. (Лермонтов) 4) Брожу ли я вдоль улиц шумных, вхожу ль во многолюдный храм, сижу ль меж юношей безумных, я предаюсь моим мечтам. (Пушкин) 5) Дня через три потеплело. (Куприн) 6) Летнее утро. В воздухе тишина. (Чехов) 7) Как постелешься, так и выспишься. (Пословица) 8) Знойный и душный полдень. 9) От шума ломило уши, давило грудь.(Алексей Николаевич Толстой) 10) Из города прислали сыщиков (Горький) 11) Из трюма несло холодом и запахом сырой кожи. (Паустовский) 12) Зимой, от чая до обеда, играли в комнатах, если на дворе было очень морозно, или шли на двор и там катались с большой ледя...ой горы. (Горький) 13) Эту песню не задушишь, не убьёшь. (Ошанин) 14) Мело, мело по всей земле, во все пределы. (Пастернак)