Предмет: Химия, автор: valeria9824

помогите пожалуйста!!! очень важно

Приложения:

Ответы

Автор ответа: dobriakua
2

Дано:

ω(глюкози) = 5,1%

m(глюкози) = 7 г

Знайти:

m р-ну(глюкози) - ?

Розв'язання:

1) m р-ну(глюкози) = m * 100% / ω = 7 * 100% / 5,1% = 137,3 г.

Відповідь: Маса розчину глюкози становить 137,3 г.


valeria9824: спасибо большое!!
Автор ответа: leramakarenko06
1

Ответ:

137

Объяснение:

тому що m(розчину ) = m( солі)/w(солі)=7/0.51=13.7

переводимо в нормальний дріб множучи на 10 , тому виходить 138

Похожие вопросы
Предмет: Биология, автор: ludm1