Предмет: Физика,
автор: hjwjsudhwj
Обчисліть внутрішню енергію Криптону, якщо кількість речовини дорівнює 17 моль, а температура 87 ℃. Відповідь подайте в кДж та округліть до десятих.
Ответы
Автор ответа:
1
Для обчислення внутрішньої енергії Криптону використовуємо формулу:
U = nC_vΔT
де n - кількість речовини, C_v - молярна теплоємність за сталого об'єму, ΔT - зміна температури.
Знайдемо спочатку молярну теплоємність за сталого об'єму Криптону. З таблиць фізичних величин знаходимо, що C_v для Криптону дорівнює 12,47 Дж/(моль·K).
Тепер знайдемо зміну температури:
ΔT = T - T_0 = (87 + 273) K - 273 K = 87 K
Підставляємо в формулу:
U = nC_vΔT = 17 моль * 12,47 Дж/(моль·K) * 87 K = 19 205,39 Дж
Отже, внутрішня енергія Криптону становить близько 19,2 кДж.
hjwjsudhwj:
ДЯКУЮ
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: darinabeysb21
Предмет: Физика,
автор: Аноним
Предмет: Українська мова,
автор: andrii573
Предмет: Математика,
автор: denessemenyta140966
Предмет: Українська мова,
автор: maniajarema