Предмет: Физика,
автор: gom71101
Швидкість прямолінійного руху тіла масою 7кг змінюється за законом vx=6+2,6⋅t (значення величин у формулі наведено в СІ). Визнач рівнодійну всіх сил, що діють на тіло.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
m = 7кг
vx=6+2,6⋅t
F = ?
производная от скорости - ускорение
a = 2.6 м/с^2
тогда сила
F = m*a = 7*2.6 = 18.2 Н
Похожие вопросы
Предмет: Українська література,
автор: Romanverbovets
Предмет: Русский язык,
автор: aminam20210
Предмет: Русский язык,
автор: svetlovstas07
Предмет: Алгебра,
автор: liteon53
Предмет: Физика,
автор: NinaRapunze