Предмет: Физика, автор: skylne162

помогите пожалуйста Знайти розподіл сил струмів у напруг у колі, зображеному на рисунку, якщо вольтметр показує 10В​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: svjatoslawnechipor65
1

Ответ:

Дано:

U2=10 B;

R1=8 Ом;

R2=5 Ом;

R3=3 Ом.

Знайти U1, U2, U3, I1, I2, I3.

I2=U2/R2=10/5=2 A. I3=I2.

U3=I3*R3=2*3=6 B.

Тоді загальна напруга у колі:

U=U2+U3=10+6=16 B;

I1=U/R1=16/8=2 A; U1=U.

Відповідь: 2А; 2А; 2А; 16В; 10В; 6В.

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: annanonochka