Предмет: Физика,
автор: mey28
Снаряд пузатая з початковою швидкістю 10 м/с за 2 хв. Знайдіть прискорення та переміщення снаряду
ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА. КОНТРОЛЬНА РОБОТА, ЗАЛИШИЛОСЬ 15 ХВИЛИН
Ответы
Автор ответа:
1
Для вирішення цієї задачі нам потрібно знати, що:
прискорення снаряду під час польоту є постійним та дорівнює прискоренню вільного падіння g ≈ 9,81 м/с²
переміщення снаряду можна знайти за формулою: S = V₀t + (at²) / 2, де V₀ - початкова швидкість, t - час руху, a - прискорення, S - переміщення
Отже, за умовою задачі:
V₀ = 10 м/с
t = 2 хв = 120 с
a = g = 9,81 м/с²
Тоді, за формулою для переміщення, отримаємо:
S = V₀t + (at²) / 2 = 10 м/с * 120 с + (9,81 м/с² * (120 с)²) / 2 ≈ 11762 м
Також, прискорення снаряду дорівнює g = 9,81 м/с².
Бажаю 12 балів
mey28:
Дякую. Я дуже вибачаюся. Погано написала умову. Там сказано, що снаряд досяг швидкості 30м/с за 2 хв. Як це можна використати?
Похожие вопросы
Предмет: Информатика,
автор: Aertua
Предмет: География,
автор: kykollka01
Предмет: Українська мова,
автор: romchikkostiuk
Предмет: Математика,
автор: ciminp267
Предмет: Алгебра,
автор: 12324567890