Предмет: Физика, автор: Gmail112

при напрузі 12В через поперечний переріз провідника за 20 с проходить 5-10²⁰ електронів . Який опір має провідник?​

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
2

Ответ: 3 Ом

Объяснение:

Дано:

U=12В

N=5*10²⁰

e=−1,6⋅10⁻¹⁹ Кл

t=20c

---------------

R-?

Согласно закона Ома:

R=U/I

I=q/t, где:

q-заряд;

t-время

q=Ne=5*10²⁰*1,6⋅10⁻¹⁹=80Кл

I=80/20=4А

R=12/4=3 Ом

Автор ответа: razanine878
0

Ответ:

30 Ом.

Объяснение:

За законом Ома, опір провідника можна обчислити за формулою:

R = V / I,

де V - напруга, I - сила струму.

Сила струму можна визначити з кількості протіканих електронів за час, використовуючи формулу:

I = q / t,

де q - кількість електронів, t - час.

Отже, спочатку необхідно визначити заряд q, який протікає через провідник за 20 с. За формулою:

q = ne,

де n - кількість електронів, що протікають, e - заряд електрона (1.6 × 10⁻¹⁹ Кл).

q = (5 × 10²⁰) × (1.6 × 10⁻¹⁹) = 8 × 10¹ Кл.

Тепер можемо обчислити силу струму:

I = q / t = (8 × 10¹) / 20 = 0.4 А.

Нарешті, опір провідника:

R = V / I = 12 / 0.4 = 30 Ом.

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: haus06062023
Предмет: ОБЖ, автор: kaniveckata96