Предмет: Физика, автор: aslinks

Якою є площа поперечного перерізу у нікелінового провода довжиною 0,05км в обмотці, якщо сила струму на данній ділянці 2,5А, а напруга 150В? (Відповідь вписати в кв.мм тільки числове значення без одиниць вимірювання. Наприклад 0,5).
ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА ДАЮ 50 БАЛЛОВ!!!!!!

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
1

Ответ: 0,35мм²=0,35

Объяснение:

Дано:

l=0,05кг=50м

I=2,5А

U=150В

ρ=0,42 Ом*мм²/м

---------------------

S-?

Согласно закона Ома:

R=U/I=150/2,5=60 Ом

Также:

R=ρ*l/S, где:

ρ-удельное сопротивление;

l-длина проводника;

S-площадь поперечного сечения проводника.

Отсюда:

S=ρ*l/R=0,42*50/60=0,35мм²=0,35


aslinks: СПАСИБО
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: kirilltwice24