Предмет: Физика,
автор: dmitrijsimonov666
Яку напругу покаже вольтметр, під’єднаний до кінців мідного дроту завдовжки 7 м і площею поперечного перерізу 0,4 мм2, якщо амперметр, увімкнений послідовно з ним, показує 12 А?
СРОЧНО ПОМОГИТЕ ПОЖАЙЛУСТА-МНЕ НУЖНА ПОЛНОСТЬЮ РЕШЕННАЯ ЗАДАЧА НЕ ТОЛЬКО ОТВЕТ
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Дано:
l=7 м
S=0,4 мм²
I=12 A
ρ=0,017 Ом•мм²/м
U—?
U=IR
R=ρ l/S
R=0, 017•7÷0,4=0,2975 Ом
U=12•0,2975=3,57В
Объяснение:
довжина - l(L)
площа - S
питомий опір речовини - ρ, оскільки дрот мідний, то шукаємо мідь в таблиці "питомий електричний опір ρ деяких речовин" (в кінці книжки з фізики є)
сила струму - I
треба знайти напругу — U
ми її будемо шукати за законом ома, це U=IR
I в нас є, треба знайти R
для цього ми використаємо форуму R=ρ l/S, тобто ми питомий опір речовини помножемо на довжину, та поділимо на площу поперечного перерізу.
R=0,017×7÷0,4=0,2975 Ом - одиниця вимірювання електричного опору (R).
знаходимо U.
U=12×0,2975=3,57 В (вольт) - одиниця вимірювання напруги (U).
відповідь: U=3,57 В
Приложения:

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним
Предмет: Немецкий язык,
автор: vasilukvlad9
Предмет: Математика,
автор: gulievaaytac5
Предмет: Обществознание,
автор: Neponimaumatematiku
Предмет: Українська література,
автор: margarytaraduka