Предмет: Физика, автор: Poctarenkolena9

у відкритій цистерні, яка наповнена до рівня 5 м, знаходиться рідина. Її тиск на дно цистерни дорівнює 35 кПа. Знайдіть густину цієї рідини. (Дію атмосферного тиск не враховуйте) б) На тіло, що повністю занурене в нафту, діє архімедова сила 4 Н. Яку густину має тіло, якщо його маса дорівнює 500 г ?

Ответы

Автор ответа: denkа
1

1.

Дано:

h = 5 метров

p = 35 кПа = 35000 Па

ро = ?

Решение:

p = ро * g * h

Соответственно, ро = p / gh.

ро = 35000 Па / (10 м/с2 * 5 метров) = 700 кг/м3

Ответ: 700 кг/м3

2.

Дано:

F = 4 Н

m = 500 грамм = 0.5 кг

ро (нефти) = 800 кг/м3

Решение:

F = ро * g * V (тела)

Отсюда, V = F / (ро * g)

V = 4 Н / (800 кг/м3 * 10 м/с2) = 0.0005 м3

Теперь найдем плотность тела.

p = m / V

p = 0.5 кг / 0.0005 м3 = 1000 кг/м3

Ответ: 1000 кг/м3


bnkbznjg: https://znanija.com/task/52350816
denkа: За что две звезды?
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: luntic000