Предмет: Химия,
автор: kuzemadima31
допоможіть даю 50 балів 4) масова частка cu2s руді складає 6,25%. яку масу міді можна добути з такої рули 25тони перевести у кг
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
1 249,375 кг міді
Объяснение:
Щоб вирішити цю задачу, нам потрібно використати масову частку і знайти масу Cu2S у 25 тоннах руди, а потім перетворити масу в кілограми і помножити на масовий відсоток міді.
Знайдіть масу Cu2S у 25 тоннах руди:
Маса Cu2S = масова частка × маса руди
Маса Cu2S = 6,25% × 25 000 кг = 1 562,5 кг
Знайдіть масу міді:
Маса міді = маса Cu2S × масовий відсоток міді (79,9%)
Маса міді = 1 562,5 кг × 79,9% = 1 249,375 кг
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: hzviktoria1
Предмет: Химия,
автор: onisenkoivan302
Предмет: Русский язык,
автор: danyaushurov
Предмет: Биология,
автор: laly12
Предмет: География,
автор: lleralol