Предмет: Физика, автор: nikota419

1057. При якій напрузі в мережі горітиме повним розжаренням електрична лампа, якщо сила струму 0,25 А, а опір лампи 480 Ом.​

Ответы

Автор ответа: zaluthetsroma
2

Ответ:

U = I * R,

U = 0.25 A * 480 Ом = 120 В.

Отже, напруга, яка потрібна для горіння лампи повним розжаренням, дорівнює 120 В.


betman151719: привет. помоги с моим заданием пожайлуста.
Автор ответа: levbukay
1

Відповідь:

При напрузі в 120 В.

Пояснення:

Щоб знайти напругу, необхідно використати закон Ома: U = I * R, де U - напруга в вольтах, I - сила струму в амперах, R - опір в омах.

У даному випадку:

I = 0,25 А (за умовою)

R = 480 Ом (за умовою)

Отже, застосовуючи формулу Ома, ми можемо знайти напругу:

U = I * R = 0,25 А * 480 Ом = 120 В

Тому, якщо напруга в мережі становить 120 В, то лампа буде горіти повним розжаренням.


betman151719: привет. помоги с моим заданием пожайлуста.
levbukay: Секу
Похожие вопросы