Предмет: Физика,
автор: DakiMoon
З якою швидкістю рухається автомобіль якщо відомо що його кінетична енергія =50 Дж а маса -3т
Ответы
Автор ответа:
2
Дано: m=3000 кг; Екин=50 Дж; V - ? Екин=mV²/2. V²=2Екин/m=2*50/3000=1/30;
V=1/√30=0,18 м/с. Это ответ.
betman151719:
реши мой вопрос пожайлуста
Автор ответа:
1
Ответ:
фото
Объяснение:
Приложения:

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: dayana5630
Предмет: Українська мова,
автор: hinkiz
Предмет: Математика,
автор: safinastudymotivatio
Предмет: Информатика,
автор: togggt