Предмет: Физика, автор: Leonid237

Тiло кинуте горизонтально i воно упало на землю через 4 сек.Дальнiсть падiння дорiвнюе 100 м.З якою швидкiстю i з якои висоти кинуте тiло СРОЧНО ДАМ 100 б

Ответы

Автор ответа: 555ai555
1

Ответ:

Объяснение:

t = 4 с

L = 100 м

V = ?

h=?

составим систему

для горизонтального движения

L = V*t

V = L/t = 100/4 = 25 м/с

для вертикального

h = g*t^2 / 2 = 9.8*4^2/2 == 78.4 м


betman151719: привет. помоги с моим заданием пожайлуста.
Похожие вопросы