Предмет: Физика,
автор: chirishnay
Дам 20балів !!
Хлопчик кинув вертикально в гору м’яч і зловив його через 3 секунди. на яку максимальну висоту піднявся м’яч. прискорення вільного падіння візьміть 10 м/с
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: робимо по формулі h=gt^2/2, h=10*1,5^2/2=11,25м
Объяснение: якщо хлопчик кинув м’яч угору і зпіймав його через три секунди, то падати м’яч буде відповідно 1,5 секунди, тобто 3:2=1,5, сподіваюсь правильно пояснила
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: tabakarvita
Предмет: Алгебра,
автор: dkn7kywgj5
Предмет: Литература,
автор: bezdrabkomarina123
Предмет: Литература,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: daffa55