Предмет: История, автор: Katymirin

Зовнішня політика гітлерівського уряду перед Другою світовою війною

Ответы

Автор ответа: tupadura
1

Зовнішню політику гітлерівського уряду можна розцінювати як імперську, агресивну та експансіоністську. Головною метою було здійснення збройного завоювання територій, що мали б забезпечити Німеччині простір для розширення та додаткові ресурси для промислового військового потенціалу.

Вже у 1933 році, після приходу до влади націонал-соціалістичної партії, Німеччина відмовилася від Договору про обмеження військового потенціалу та встановила загальний військовий нагляд над регіонами, що були колишніми територіями Німеччини. Наступні кроки, такі як аншлюс Австрії (1938 р.), захоплення Судетської області Чехословаччини (1938 р.) та наступ на західну Польщу (1939 р.), вела до початку Другої світової війни.

Гітлер вважав, що націонал-соціалістична Німеччина має право на гегемонію в Європі, а її "расові" принципи були причиною її як володіння, так і національного духу. Німеччина також прагнула встановити "Новий порядок" в Європі, що передбачало перепланування кордонів, насильствену асиміляцію місцевого населення, та підпорядкування всіх європейських країн під контроль гітлерівської Німеччини.

Зовнішня політика гітлерівської Німеччини перед Другою світовою війною була однією з основних причин виникнення конфлікту.

Похожие вопросы