Предмет: Математика,
автор: olegponchik
Будьласка потрібно з умовою Дякую!
За 2 кг яблук і 3 кг слив заплатили 76,8 грн. Скільки коштує 1 кг яблук, якщо 1 кг слив коштує 17,2 грн?
Ответы
Автор ответа:
5
Ответ:
1 кг яблок стоит 12,6грн
Пошаговое объяснение:
17,2 * 3 = 51,6 (грн) - 3 кг слив
76,8 - 51,6 = 25,2 (грн) - 2 кг яблок
25,2 : 2 = 12,6 (грн) - 1 кг яблок
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: botagoz1906k
Предмет: Физика,
автор: kristinakeye
Предмет: Биология,
автор: Adelishka12
Предмет: Английский язык,
автор: kirill791030
Предмет: Английский язык,
автор: nasta0040