Предмет: Физика,
автор: fontan4ik
ОЧЕНЬ СРОЧНО!!!
Сила струму в провіднику становить 3,5 А, а опір становить 760м, яким буде опір при силі струму 9 А?
Ответы
Автор ответа:
0
3,5А-760м
9А-х м
Делаем пропорцию по пути стрелки
Х=9*760/3,5=1954 м
9А-х м
Делаем пропорцию по пути стрелки
Х=9*760/3,5=1954 м
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: Аноним
Предмет: История,
автор: abiyrserik
Предмет: Математика,
автор: sashadurochka12
Предмет: Литература,
автор: andrejmelnicenko6795