Предмет: Физика, автор: denisfilenkov1984

ДАЮ 100 БАЛОВ!! !!
1) Подайте тиск 750 мм.рт .ст у паскалях та кілопаскалях.

2) Атмосферний тиск на поверхні Землі дорівнює 760 мм. рт. ст. На скільки зміниться атмосферний тиск (збільшиться чи зменшиться), якщо піднятися вертикально вгору на 44 метри? Відповідь запишіть в мм. рт. ст.

СПАМ = БАН

Ответы

Автор ответа: kateeeeiii
3
1)тиск 750 мм.рт.ст можна перевести в паскалі за допомогою формули:

750 мм.рт.ст * 133.32 Па/мм.рт.ст = 99,990 Па.
2) За ідеальних умов, атмосферний тиск зменшується на близько 12 Па на кожен метр висоти. Оскільки 1 мм.рт.ст = 133.322 Па, то зміна тиску на 44 метрах дорівнює:

12 Па/м * 44 м = 528 Па

Або в міліметрах ртутного стовпа:

528 Па / 133.322 Па/мм.рт.ст = 3.96 мм.рт.ст

Отже, тиск зменшиться на 3.96 мм.рт.ст.

А в кілопаскалях:

99,990 Па / 1000 = 99.99 кПа

Отже, тиск 750 мм.рт.ст дорівнює 99,990 Па або 99.99 кПа.

kateeeeiii: прости если не правильно
kateeeeiii: ой
kateeeeiii: там где после 3.96 мм.рт.ст, а в кілопаскалях то с первого задания , помарка
Похожие вопросы