Предмет: Физика,
автор: maslovivan864
Спортсмен пробіг 240 м зі швидкістю 11 км/год, 180 м - зі швидкістю 9 км/год. Обчисліть середню швидкість руху спортсмена протягом усього шляху.
Ответы
Автор ответа:
4
Ответ:
Дано:
S1=240 м=0,24 км;
S2=180 м=0,18 км;
V1=11 км/год;
V2=9 км/ год.
Знайти V сер.
Рішення.
Vсер=S1+S2/t1+t2.
V1=S1/t1; V2=S2/t2, тоді t1=S1/V1=0,24/11=0,0218 год; t2=0,18/9=0,2 год.
Vcep=0,24+0,18/0,0218+0,2=1,89 км/год.
Объяснение:
oleksandrvanilno:
t2 = 0,18 / 9 = 0,02 години, а не 0,2 години
Похожие вопросы
Предмет: География,
автор: Illyaaa22
Предмет: Геометрия,
автор: karolinakonovalenko
Предмет: Алгебра,
автор: jashsiaisysuau
Предмет: История,
автор: tatyanaglaznova784
Предмет: Информатика,
автор: DAFJKFSA