Предмет: Физика, автор: Artem300023

кий коефіціент тертя між тілом і поверхнею якщо масса тілі 25кг а сила тертя 50Н?

Ответы

Автор ответа: lenhovychp
0

Відповідь:

Fтер = 50Н

Fn = 25кг

------------

μ - ?

μ = Fтер / Fn => Fn = 25 кг * 9,8 м/с^2 = 245 Н

F = m * g

μ = 50 Н / 245 Н ≈ 0,204

Похожие вопросы