Предмет: Химия, автор: voleg9008

Обчисліть об'єм водню, що може виділитися при взаємодії магнію із 240г оцтової кислоти

Ответы

Автор ответа: oykasfufthv
1

Ответ:

44,8 л

Объяснение:

Mg + 2CH3COOH--->Mg(CH3COO)2 + H2

n(CH3COOH)=240/60=4 моль

n(H2)=4/2=2 моль

V(H2)=2*22,4=44,8 л

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: rayimbekovasagdiyona